Фотоальбом

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Шкільна родина ЗЗСО " Мостищенська гімназія" всіх вітає зі святом -

Днем вишиванки!!!

Парад вишиванок - у вишиванки вдягнулися покоління

Одягни вишиванку країно моя!!!

Одягнімо вишиванки друже

Хай побачить українців світ -

Молодих, відважних, дужих,

У єднанні на багато літ!
Carousel imageCarousel image

Ми завершили виконання завдання ІІ етапу Всеукраїнського змагання Хештег-Марафон #SafetyChallengе по темі "Освітній марафон". На протязі десяти днів команда #0389 плідно працювала над виконанням поставленого завдання.

Нами було розповсюджено інформацію на сторінках соцмереж із закликом про перегляд відеолекцій по ПДР від організаторів.

Було організовано зустріч з інспектором СРПП ВП номер 1 с. Маневичі Камінь-Каширського РВП ГУНП Волинської області старшим лейтенантом поліції Смитюком В.О. та старшим сержантом поліції Прокопчуком В.В. Офіцери поліції провели пізнавальну розповідь про світловідбивачів та правила дорожнього руху для велосипедистів, з використанням відеолекцій від організаторів Хештег-Марафону.

Відбулася зустріч медичної сестри села - Ліпич С. П. зі старшокласниками по темі "Перша домедична допомога на місці ДТП", а також переглянули відео по даній темі.

Організували лекцію для батьків і жителів села, поєднавши її зі святом Дня вишиванки, по темі "Система активної безпеки у автомобілі".

Учасником нашої команди і одночасно водієм з багаторічним стажем, Понєдєльніком В.А. проведено тренінг з елементами бесіди по темі "Захист дітей у автомобілі. Автокрісла".

Провели акцію "Світловідбивачі - це круто!". А також ми залучили до перегляду відеолекцій від організаторів не лише учнів гімназії та їх батьків, а й багатьох жителів сіл Камінь-Каширського ОТГ.

Ми впевнені, що наша команда попрацювала недарма і ми змогли донести корисну інформацію про ПДР до людей.

Бережіть себе ! Дотримуйтеся ПДР!


9 травня.mp4

Ніхто не забутий.

На полі ніхто не згорів:

Солдатські портрети

На вишитих крилах пливуть…

І доки є пам’ять в людей,

І живуть матері,

Допоти й сини, що спіткнулись об кулі,

Живі!

(Б. Олійник)


З 29 квітня до 09 травня команда ЗЗСО "Мостищенська гімназія" під керівництвом Свистун М.М. працювала над створенням посібника Правил дорожнього руху "Моя безпека на дорозі" та випробовували його разом з учнями початкових класів. Командна робота виявилася цікавою, повчальною, креативною. Перший крок зроблено - І етап пройдено!!! Успіхів!!! ХЕШТЕГ-МАРАФОН#Чорнобиль.mp4

Сьогодні виповнюється 35 років із моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС. Аварії, яка призвела до однієї із найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства. Цей день поділив життя багатьох людей на “до” та “після”, залишивши по собі глибокий відбиток у пам'ятіVideo_20201204150446236_by_Filmigo (1).mp4

Дмитрук Владислав Ігорович, 2007 року народження. Напівсирота - мама померла, батька позбавили батьківськи прав. Проживає Владислав разом із старшим братом у с.Видричі, опікується хлопцями бабусі по мамі - Галина Василівна. Хлопчик хворіє на астму і потребує постійного лікування. Всі кошти, які були зібрані учнями с.Мостище були передані бабусі Галині.

Кожна дитина має право на гарне дитинство! Проводячи акцію "Подаруй дитині іграшку", учні ЗОШ I-II ступенів с.Мостище дарували не тільки іграшки діткам, а й тепло та турботу передаючи це у своїх палаючих оченятах. Скільки гарних та теплих слів лунало в адресу діткам-сиротам. Словами не передати цю радість та гордість водночах за наших дітей. #ЩедрийВівторокДіти.

В школі відбулася акція "Не буває чужих дітей", де учні та вчителі ЗОШ I-II ступенів с.Мостище активно підтримали збір коштів для маленького жителя с.Видричі Дмитрука Владислава. #ЩедрийВівторокДіти

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Щоб покращити якість математики в Україні, 2020-2021 навчальний рік оголосили Роком математичної освіти. Вчителі та учні ЗОШ с.Мостище також долучаються до "математичного року" Вчитель інформатики Остапук І.В. провів брейн-ринг між учнями п'ятого та шостого класу на знання інформатичних термінів. Гра вийшла цікава, весела та повчальна. Хоча переможцями стали учні 6 класу, кожен для себе взяв корисну інформацію та часточку позитиву


День вишиванки.mp4
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Вітаємо Вас усіх з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури -

з Днем вишиванки


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Пропонуємо вашій увазі звіт проведеного фото флешмобу

"Моя матуся - найкраща!!!"

Мамочко, добра, ніжна і промениста, вітаю тебе зі святом, днем ​​матері! Нехай цей день ще раз нагадає тобі про мою любов, подарує ніжні обійми і слова подяки. Я бажаю тобі тільки здоров'я, довгих років життя. Нехай ніколи тебе не спіткає зневіра, а очі не намокнуть від сліз. Залишайся завжди такою ж красивою, молодою, чуйною і дбайливою. Знай, ти в мене найкраща!


Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму. Ми вшановуємо пам'ять усіх жертв цієї найстрашнішої війни. Цей смерч забрав понад 10 мільйонів українських життів.

Вічна їм слава, вічна їм пам’ять!


video-d6c7b3b6834fd73bfafb7c70e1f763aa-V.mp4
video-5a00ecbce1754f6dd98c1587eecbf326-V.mp4


video-1c6749ae77dbac7f12fd35a63c3fad67-V.mp4
video-8188ebeea05d2e6c5c1134da789cda63-V.mp4

Сьогодні ми відзначаємо День пам’яті та примирення. Душею та розумом відчуваємо, що найдорожчим є Мир, найсвятішою - Перемога над ворогом, який бажає смерті ближнього, зазіхає на чуже, зневажає твою Батьківщину, віру, культуру, твоє право на життя і свободу.

Розуміння цього нас єднає і робить сильнішими. Скільки б не минуло часу, і які б вірусу не літали в повітрі, наші учні та вчителі знаходять віртуальну можливість щоб вшанувати героїв та віддати їм свою шану і подяку.


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Вже стільки літ і стільки зим,

Як відгримів той бій кривавий,

Вони ж ще там, на полі слави,

Уклін їм, мертвим і живим!

Спасибі вам, сивоголові,

Вітчизни-матері сини!

Немає правди у війни,

Вона лиш в мирі та любові!

Зупинись, прислухайся на мить —

Кричать з вогню і мати, і дитина,

Хай буде мир, хай більше не горить

У пеклі війн твоє життя, людино!

03.03.2020 року фахівцем із соціальної роботи Камінь-Каширського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Богданом Поповичем було проведено бесіду, про Небезпечну гру “Виклик стрибка” (jump challenge) яка набуває популярності серед українських підлітків.


Carousel imageCarousel imageCarousel image

25.02.2020 року до ЗОШ с. Мостище завітали працівники відділу поліції. Під час зустрічі капітан поліції Савчук М.В. ознайомив учнів 5-9 класів з правилами дорожнього руху, правилами поводження в громадських місцях, з видами правопорушень та відповідальності учнів і їх батьків за скоєні правопорушення.

Адміністрація школи та учнівський колектив вдячні представникам служби за співпрацю та високий професіоналізм

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

20 лютого в нашій школі відзначали День героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській.


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

21.02.2020 року у нашій школі пройшов кущовий семінар заступників. Ділова гра на тему "Інноваційні технології, як засіб підвищення ефективності освітнього процесу" пройшла досить цікаво і креативно. Вчителі, разом з методистами відділу освіти, молоді та спорту, досить плідно попрацювали і поділилися досвідом


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Мова - духовний скарб народу! 21.02.2020 відзначаючи День української мови, вчителі - словесники дали змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання української мови, усвідомити необхідність пропагування української мови в суспільстві